Izosolux

Izosolux to doświadczona marka, z którą na pewno będzie warto współpracować. W branży budowlanej ma 10 lat doświadczenia, jednak jest to kontynuacja firmy Solux, która działała już znacznie wcześniej. Od roku 2010 firma zdecydowała się ograniczyć nieco swoją działalność i zajmuje się obecnie wyłącznie izolacjami natryskowymi. Dzięki takiej specjalizacji wypracowała sobie bardzo silną pozycję na rynku. Obecnie to firma jedna z najbardziej cenionych, gdy chodzi o izolacje poliuretanowe na poddaszach.

Polimocznik

W ramach uszczelniania dachów z cementu czy metalu wykorzystywany jest polimocznik p-2049. To specjalne tworzywo, które jest bardzo elastyczne i będzie doskonale przylegać do powierzchni, która ma być pokrywana. Zasycha w ciągu kilkunastu sekund. To co bardzo istotne to fakt, że będzie dopasowywać kształt do miejsca, gdzie zostanie wykorzystane.

Pianka poliuretanowa

Firma zajmuje się ocieplaniem poddaszy pianką poliuretanową, która jest pozbawiona toksycznych dodatków, nie wydziela trudnych do zniesienia zapachów. Jest również odporna na pleśń oraz grzyby. Izolacja natryskowa będzie obniżać koszty związane z ogrzewaniem, izolacja domu będzie lepsza. Pianka ma właściwości oddychające i paroprzepuszczalne.  

 

 

16 kwietnia 2019

Szymon Kmita

Budowlaniec